Wataha
Imię: Luna
Nazwisko: Winters
Wiek: 19 lat
Jedna z najpopularniejszych osób w szkole. Jest mądra i zarazem piękna. Była chealiderka, która nadal aktywnie uczestniczy w życiu szkolnym. Po krótkiej przerwie znów stara się wrócić na szczyt sławy, udając kogoś, kim już nie jest. 
 "Jeden ruch, jedno zdarzenie, a wszystko może się zmienić. Nie jestem już tą samą osobą co kiedyś i nigdy nie będę".
Imię: Eric
Nazwisko: Stoner
Wiek: 19 lat
Miłośnik sportu i imprez. Z powodu wydalenia z ostatniej szkoły znalazł się tu, w Rossvel. Nie ukrywa, że życie to dla niego tylko zabawa. Korzysta z niego, jak tylko się da. 

Imię: Caspar
Nazwisko: Quinn
Wiek: 18 lat
 Jeden z młodszych członków stada. Nie do końca radzi sobie ze swoim nowym wcieleniem, lecz próbuje przystosować się do nowej roli. Jest oddany i wierny, jak na betę przystało, lecz jak każdy, miewa chwile wątpliwości. 
Imię: Carrie
Nazwisko: Hunter
Wiek: 19 lat
 Kiedyś najlepsza przyjaciółka Luny, lecz teraz wszystko się zmieniło. 
"Każda tragedia inaczej wpływa na daną osobę. Mnie zniszczyła, a co zrobiła z Tobą?"


Imię: Brady
Nazwisko: Hunter
Wiek: 17 lat 
Nieśmiały chłopiec, który woli własne towarzystwo, od rówieśników. Jest zamknięty w sobie i ceni swoją prywatność. Od urodzenia mieszka w Rossvel i dorasta wśród swojej watahy. 
"Jeden wilk odchodzi, lecz za nim wszyscy podążają".
Imię: Mia
Nazwisko: Castell
Wiek:20 lat
Od kilku lat tworzy w Studiu Tatuaży. Szkoła to nie miejsce dla niej, gdyż woli bardziej kreatywne zajęcie. Z drobną pomocą rodziców otworzyła własny biznes i spełnia się zawodowo.Imię: Ivo
Nazwisko: Bereshko
Wiek: 16 lat

Po zmianie przywódcy w stadzie jego rodzina zdecydowała się przenieść. Od kilku lat mieszka w Rossvel. Wciąż nie zmienił się w wilka, czego bardzo żałuje. Wilki zawsze były mu najdroższe, a brak bliższej więzi z nimi trochę go dobija.


Imię: Enzo
Nazwisko: Laris
Wiek: 23 lat

Chłopak Mii i stary przyjaciel Jake. Aktualnie pracuje wraz ze swoją dziewczyną w jej studiu. 
Imię: Peter
Nazwisko: Carstais
Wiek: 44 lat

Szanowany lekarz, który był betą starego przywódcy. Teraz zajął jego miejsce, póki Rada nie wyznaczy prawowitego Alfę. Pod swoją opieką ma wszystkie wilki w Rossvel, w tym Lunę, choć ona nie należy do watahy.Imię: Ruby
Nazwisko: Catstais
Wiek: 38 lat 
 Żona Petera. Wychowują razem córkę, Clarę. Pracuje w księgarni, a dodatkowo udziela się w wolontariacie. Pomimo swojego wieku lubi być orgynalna, a czasami zachowuje się jak nastolatka, co denerwuje jej córkę.Imię:
Nazwisko:
Wiek: 20 lat

Córka Petera i Ruby. Została w Rossvel, aby pomóc matce kierować sklepem. 1 komentarz:

  1. Już uwielbiam to opowiadanie :D Za Chestera Benningtona (co z tego, że postać nie będzie miała z nim nic wspólnego :D)
    Ogólnie bardzo fajna zakładka, super dobrani bohaterowie, fajne treściwe opisy. Nic tylko lecieć czytać prolog <3

    OdpowiedzUsuń